tel: 54/231-17-25
kom.518 014 566
mail:biuro@caritastravel.pl
Pielgrzymki

   Serdecznie zapraszamy Księży do współpracy przy przygotowaniu wyjątkowych pielgrzymek dla Waszej Parafii, organizacji, przyjaciół itp. Jesteśmy renomowanym biurem pielgrzymkowo-turystycznym obecnym na rynku od 25 lat. Przez te lata zaufało nam kilkuset Księży i Pielgrzymi z większości polskich diecezji, w szczególności z Diecezji Włocławskiej, Płockiej, Kaliskiej oraz Archidiecezji Poznańskiej i Warszawskiej. Referencje udostępniamy na życzenie. Specjalizujemy się w organizowaniu pielgrzymek objazdowych do krajów europejskich, do Ziemi Świętej, a także pielgrzymki samolotowe na kierunkach egzotycznych tj. Meksyk, Brazylia, Japonia, Stany Zjednoczone i wiele innych. Doświadczony zespół pracowników i pilotów, których łączy pasja podróżowania gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę.

Organizowaliśmy pielgrzymki na wiele uroczystości, np. na pogrzeb Ojca Świętego Jana Pawła II, Jego beatyfikację oraz kanonizację, pielgrzymki diecezjalne z okazji Roku Wiary, a także na uroczystości rocznicowe w Fatimie oraz Guadalupe.


Proponujemy przykładowe kierunki:

1. Włochy i Watykan
2. Ziemia Święta
3. Ziemia Święta z Jordanią
4. Fatima i Santiago de Compostela
5. Armenia i Gruzja – śladami wczesnego chrześcijaństwa
6. Chorwacja z Medjugorje
7. Grecja śladami św. Pawła
8. Hiszpania, Portugalia, Francja z sanktuariami w Lourdes, Ars, Fatimie i Santiago de Compostela
9. Sanktuaria Maryjne Europy – m.in. La Salette, Ars, Altotting, Fatima, Montserrat, Einsiedeln, Lourdes
10. Meksyk z Guadalupe


Każdą pielgrzymkę przygotujemy pod konkretne zamówienie, jesteśmy otwarci na sugestie nt. programu pielgrzymki; termin, trasa, zakres usług, warunki cenowe – do ustalenia z Organizatorem.


Zapraszamy do kontaktu:

biuro@caritastravel.pl
tel: (54) 231 17 25
kom: +48 518 014 566

Na skróty
Polecamy
Newsletter
Promocje na twoją skrzynkę e-mail
Biuro Pielgrzymkowe i turystyczne Caritas zaprasza do skorzystanie ze swojej oferty. Nasze najbardziej popularne kierunki: Egipt, Gruzja, Chiny, Turcja, Chorwacja, Bułgaria, Maroko, Włochy, Hiszpania, Francja, Indie, Tajlandia, Japonia
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach caritastravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.